Vložit nový příspěvek

Věra a Michal Maláskovi: Golfový pobyt

Vybírala jsem podle blízkosti golfových hřišť a penzion mne zaujal hlavně svojí polohou....... mohu doporučit jak ubytování, tak moc dobré jídlo. Moc milí hostitelé a krásné prostředí.

Alena a Miloš Bělíkovi

Děkujeme za krásný pobyt, milé prostředí. Nádherná příroda, rádi doporučíme.


Alena a Miloš Bělíkoví

Uhríkovi a Pleškovi

Prežili sme u Vás pekných pár dní. Je to tu velmi príjemné - ubytovanie aj personál. Strava super. Zistili sme, že 4 dni na cyklistiku aj pamiatky je velmi malo. Musíme prísť ešte raz. Budeme odporučať doma na Slovensku. Ďakujem

 

Zuzana a Igor Uhríkovci


Katka a Julo Peškovci 


Z Martina :-)

Helena a Jiří Svobodovi

Velmi milý a vstřícný personál. Ubytování super - čisté a vkusně zařízené. Příroda a památky - nádhera. 


Svobodovi

Kadlíčkovi: Svatba v roce 2015

Ještě jednou Vám a Vašim kolegům moc děkujeme za perfektní služby. Moc jsme si to u Vás užili a budeme dlouho vzpomínat na dobrou akci a Váš příjemný a lidský přístup. Rádi na náš velký den vzpomínáme a určitě ještě dlouho budeme.


Kadlíčkovi  

Stanislava Skoupá

Děkujeme za krásný pobyt,skvělé jídlo,ubytování a zkrátka vše super. Parta ze dnů od 25.09.2O15 do 28.O9.2O15 pod vedením pana Pribilince. VELKË DÏKY

Dana a Vlastimil Bortlovi: Super pobyt

Naštívil jsem toto místo po čtyřiceti letech. Co říct. Super ve všech směrech, ubytováni i obsluha personálu. Proto dáváme 1***** hvězdiček. Mockrát díky. Manželé Bortelovi.

Helena a Zdeněk z Kojetic: Děkujeme všem z Penzion Blanko

Děkujeme za 


1. krásné a čisté ubytování


2. výborné jídlo


3. velmi ochotný personál


4. krásnou přírodu a hezké okolí


Přejeme hodně spokojených hostů!!!!

Olga: Doporučuji

16.9. - 20.9. 2013Byli jsme ubytováni v penzionu po zakoupení voucheru na "Hyperslevy". Nejdříve jsme měli obavy, jaké to bude. Obavy byly zcela zbytečné. Všechno bylo opravdu v pohodě. Počasí nám sice vůbec nepřálo, byla zima, pršelo, ale návrat do vyhřátého pokoje to napravil. Jídlo bylo moc dobré, všeho dostatek, polopenze. Je to penzion v tichém místě, obklopený lesy. V létě to je určitě nádhera.

Dáša a Pavel: Vše super

Veliká spokojenost: perfektní ubytování, vše čisté a praktické (hlavně jsme ocenili žebřík v koupelně na usušení mokrého oblečení - topí i v létě :-)), personál velmi ochotný a příjemný, jídlo chutné, okolí nádherné, pro cyklisty naprostý ráj - spousta cyklostezek, dobře značené, v podstatě stále po rovině :-).

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Zahájili jsme již předprodej sezony 2018, neváhejte si zajistit svůj termín co nejdříve. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy na níže uvedených kontaktech.


Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný vstup do Nového roku a budeme se na Vás těšit v roce 2018.

Budeme se na Vás těšit  na Blanku. 
731 506 604

info@blanko.cz