Výhodné balíčky

zobrazit všechny výhodné balíčky

Jarně - podzimní 3-denní (2noci) cyklistický balíček se slevou 30%

vloženo: 3. 12. 2012, 0:00

Termín: březen - květen 2014 a září - říjen 2014
Platnost balíčku: 2013
Cena: 2570
Popis:

Česká Kanada nabízí nepřeberné množství krásných a chráněných cyklotras nejen pro profesionální cyklisty, ale i pro rodiny s dětmi. Třeboňsko na západě, Jindřichohradecko na severu, Česká Kanada přímo za okny a na jihu rakouský Waldviertel, jeden z nejmalebnějších rakouských krajů. Kola Vám uschováme v uzamykatelné kolárně přímo u parkoviště a vily, zajistíme běžný servis a opravu kol (Nová Bystřice 2km), poradíme kam na výlet a zdarma zapůjčíme cyklomapy okolí. Ráno se vydatně nasnídáte a večer Vám připravíme odlehčenou večeři, aby se Vám pohodlně spalo v klidu našeho penzionu. Cena dále zahrnuje poplatky obci, 1/2 hodiny masáží na osobu a slevu 20% na využití aromasauny. Parkování je zdarma přímo v areálu, wifi připojení po celém areálu zdarma. Večer můžete posedět u dobrého vína z naší vinotéky.

zobrazit všechny výhodné balíčky

Přihláška k balíčku

 

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Vážení hosté, využijte naší last minute nabídky na poslední volný apartmán v termínu od 8. 5. - 12. 5.. Získejte apartmán se slevou 15%. 


Kontaktujte mne na uvedeném telefonním čísle níže. 


Budeme se na Vás těšit  na Blanku. 

731 506 604

info@blanko.cz