Výhodné balíčky

zobrazit všechny výhodné balíčky

Romantický milenecký balíček pro 2 osoby/2noci

vloženo: 3. 12. 2012, 13:36

Termín: prosinec 2012
Platnost balíčku: Leden - červen 2013
Cena: 4482
Popis:

Nechte hýčkat sebe a svou partnerku/partnera v romantickém prostředí našeho penzionu. Napusťte si horkou vanu a použijte vonný olej do koupele, přiťukněte si sklenkou sektu a věnujte se pouze sami sobě. Spěte jak dlouho chcete a snídani si nechte donést až do postele..... Povečeřte při svíčkách a plápolajícím ohni a ochutnejte vína z naší nabídky. V ceně balíčku je nejen ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí, ale také skvělé masáže (1/2 hodiny/osoba) a 1 hodina privátní aromasauny. Parkování zdarma, wifi připojení v areálu zdarma. Pro více informací se na nás obraťte na tel. 731 506 604 nebo na e-mail info@blanko.

zobrazit všechny výhodné balíčky

Přihláška k balíčku

 

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Zahájili jsme již předprodej sezony 2018, neváhejte si zajistit svůj termín co nejdříve. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy na níže uvedených kontaktech.


Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný vstup do Nového roku a budeme se na Vás těšit v roce 2018.

Budeme se na Vás těšit  na Blanku. 
731 506 604

info@blanko.cz