Výhodné balíčky

zobrazit všechny výhodné balíčky

Romantický milenecký balíček pro 2 osoby/2noci

vloženo: 3. 12. 2012, 13:36

Termín: prosinec 2012
Platnost balíčku: Leden - červen 2013
Cena: 4482
Popis:

Nechte hýčkat sebe a svou partnerku/partnera v romantickém prostředí našeho penzionu. Napusťte si horkou vanu a použijte vonný olej do koupele, přiťukněte si sklenkou sektu a věnujte se pouze sami sobě. Spěte jak dlouho chcete a snídani si nechte donést až do postele..... Povečeřte při svíčkách a plápolajícím ohni a ochutnejte vína z naší nabídky. V ceně balíčku je nejen ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí, ale také skvělé masáže (1/2 hodiny/osoba) a 1 hodina privátní aromasauny. Parkování zdarma, wifi připojení v areálu zdarma. Pro více informací se na nás obraťte na tel. 731 506 604 nebo na e-mail info@blanko.

zobrazit všechny výhodné balíčky

Přihláška k balíčku

 

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Vážení hosté, využijte naší last minute nabídky na poslední volný apartmán v termínu od 8. 5. - 12. 5.. Získejte apartmán se slevou 15%. 


Kontaktujte mne na uvedeném telefonním čísle níže. 


Budeme se na Vás těšit  na Blanku. 

731 506 604

info@blanko.cz