Zlevněné pobyty v pracovní dny

vloženo: 1. 4. 2018, 12:51

V mimisezoně jsme pro vás připravili speciální tarif na pobyt v pracovní dny, tedy od neděle do čtvrtka, kdy vám bude počítána sleva 15% z ceny ubytování. Na golf, na kola či jen na procházku do přírody, v týdnu, kdy není všude okolo mnoho turistů, můžete využít této slevové nabídky. Obraťte se na nás, rádi vám připravíme kalkulaci pobytu.

více

Novinky a úpravy na Blanku

vloženo: 1. 4. 2018, 12:48

Na novou sezonu jsme pro vás vymalovali všechny pokoje penzionu a zahajujeme ostrý provoz čističky odpadních vod, pro nejen komfortnější provoz, ale hlavně pro co možná nejšetrnější a ohleduplnou politiku vůči krásné přírodě okolo nás. Dále se budeme snažit inovovat a obnovovat naše vybavení, aby pobyt u nás byl pro vás co možná nejpříjemnějsí.

více

Romantický milenecký balíček pro 2 osoby/2noci

vloženo: 3. 12. 2012, 13:36

Milenecký balíček pro 2 osoby na 2 noci včetně polopenze (snídaně na pokoj a večeře při svíčkách na pokoji nebo v jídelně dle přání hostů). Cena zahrnuje poplatky obci, masáže (1/2 hodiny/osoba), 1 hodina aromasauny.

více

Jarně - podzimní 3-denní (2noci) cyklistický balíček se slevou 30%

vloženo: 3. 12. 2012, 0:00

Sleva 30% na balíček pro cykloturisty (2osoby) ve dvoulůžkových pokojích ve vile. Cena zahrnuje vydatné bufetové snídaně včetně cereálií, jogurtů a ovoce a lehké večeře pro sportovce. 1 hodinu masáže (1/2 hodiny/osoba). Sleva na využití aromasauny 20%.

více

Romantický wellness pobyt pro 2

vloženo: 12. 11. 2010, 13:09

Chcete si užít příjemný a relaxační pobyt s Vaší polovičkou? Máme pro Vás super nabídku na wellness pobyt pro 2.Zažijete odpočinek při příjemné havajské masáži, užijete si romantické večeře při svíčkách nebo budete relaxovat v aromatické sauně.

více

Dárkový balíček, kterým určitě potěšíte své zaměstnance

vloženo: 31. 8. 2010, 19:47

Nikdy není pozdě potěšit své kolegy nějakým pěkným dárkem. A co teprve nyní, když je to tak výhodné. Penzion Blanko přichází se zvýhodněnou nabídkou relaxačních dárkových balíčků pro firmy. Benefity už dávno nejsou jen stravenky. Informujte se u nás o možnosti výhodných daňových odpočtů.

více

Cesta z města aneb firemní nabídky

vloženo: 31. 8. 2010, 19:39

Myslíte někdy na to, jaké by to bylo, zabouchnout za sebou dveře kanceláře a prchnout z města, věčného hluku a shonu? Ale jak je to obvykle nesnadné? Co by si bez vás kolegové, klienti a podřízení počali…?

A co tak si to zkusit nanečisto? A třeba vzít kolegy či klienty s sebou? Vyvětrat se na čerstvém vzduchu, probrat strategické cíle, ujasnit si další směřování firmy? S odstupem, s nadhledem… 

více

Golf v České Kanadě (pokročilí)

vloženo: 26. 5. 2010, 17:52

Penzion Blanko je díky své poloze přímo v srdci golfové lokality Heart of Golf ideálním výchozím bodem pro výpravy za skvělými odpaly:

•    81 jamek v okruhu 7 km
•    1 km od ubytování nejbližší hřiště
•    3 mistrovská a 2 veřejná hřiště v bezprostředním okolí

Registrujte se v dostatečném předstihu, abychom vám mohli zajistit trenéra!

více

Intenzivní jazykový kurz Business English pro firmy

vloženo: 29. 3. 2010, 11:49

Potřebujete, aby se vaši zaměstnanci rychle zdokonalili v angličtině, a mohli tak vaši společnost lépe prezentovat před zahraničními klienty či partnery? Chcete rozšířit spolupráci se zahraničím, ale bohužel nejste jazykově vybaveni? Na našem intenzivním víkendovém jazykovém kurzu spojeném s relaxací si vy i vaši spolupracovníci rychle a efektivně doplníte chybějící znalosti z obecné angličtiny a Business English a rozvinete svůj firemní potenciál.    

více

A week with Czech language

vloženo: 29. 3. 2010, 11:42

Do you need to improve your Czech, to acquire new language skills and gain confidence? Are you a pre-intermediate student interested in an intensive Czech language course? Then come with us and enjoy a great opportunity to deepen your Czech language skills with experienced Czech-native teachers and spend one week in wonderful South Bohemian countryside!

více

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Vážení hosté,

 

uvolnilo se poslední volné studio na tento prodloužený víkend. Studio nabízíme s 15% slevou. 

 

V případě zájmu nás kontaktujte:

731 506 604

info@blanko.cz