Novinky a úpravy na Blanku

vloženo: 1. 4. 2018, 12:48

Na novou sezonu jsme pro vás vymalovali všechny pokoje penzionu a zahajujeme ostrý provoz čističky odpadních vod, pro nejen komfortnější provoz, ale hlavně pro co možná nejšetrnější a ohleduplnou politiku vůči krásné přírodě okolo nás. Dále se budeme snažit inovovat a obnovovat naše vybavení, aby pobyt u nás byl pro vás co možná nejpříjemnějsí.

více

Romantický milenecký balíček pro 2 osoby/2noci

vloženo: 3. 12. 2012, 13:36

Milenecký balíček pro 2 osoby na 2 noci včetně polopenze (snídaně na pokoj a večeře při svíčkách na pokoji nebo v jídelně dle přání hostů). Cena zahrnuje poplatky obci, masáže (1/2 hodiny/osoba), 1 hodina aromasauny.

více

Jarně - podzimní 3-denní (2noci) cyklistický balíček se slevou 30%

vloženo: 3. 12. 2012, 0:00

Sleva 30% na balíček pro cykloturisty (2osoby) ve dvoulůžkových pokojích ve vile. Cena zahrnuje vydatné bufetové snídaně včetně cereálií, jogurtů a ovoce a lehké večeře pro sportovce. 1 hodinu masáže (1/2 hodiny/osoba). Sleva na využití aromasauny 20%.

více

Romantický wellness pobyt pro 2

vloženo: 12. 11. 2010, 13:09

Chcete si užít příjemný a relaxační pobyt s Vaší polovičkou? Máme pro Vás super nabídku na wellness pobyt pro 2.Zažijete odpočinek při příjemné havajské masáži, užijete si romantické večeře při svíčkách nebo budete relaxovat v aromatické sauně.

více

Dárkový balíček, kterým určitě potěšíte své zaměstnance

vloženo: 31. 8. 2010, 19:47

Nikdy není pozdě potěšit své kolegy nějakým pěkným dárkem. A co teprve nyní, když je to tak výhodné. Penzion Blanko přichází se zvýhodněnou nabídkou relaxačních dárkových balíčků pro firmy. Benefity už dávno nejsou jen stravenky. Informujte se u nás o možnosti výhodných daňových odpočtů.

více

Cesta z města aneb firemní nabídky

vloženo: 31. 8. 2010, 19:39

Myslíte někdy na to, jaké by to bylo, zabouchnout za sebou dveře kanceláře a prchnout z města, věčného hluku a shonu? Ale jak je to obvykle nesnadné? Co by si bez vás kolegové, klienti a podřízení počali…?

A co tak si to zkusit nanečisto? A třeba vzít kolegy či klienty s sebou? Vyvětrat se na čerstvém vzduchu, probrat strategické cíle, ujasnit si další směřování firmy? S odstupem, s nadhledem… 

více

Golf v České Kanadě (pokročilí)

vloženo: 26. 5. 2010, 17:52

Penzion Blanko je díky své poloze přímo v srdci golfové lokality Heart of Golf ideálním výchozím bodem pro výpravy za skvělými odpaly:

•    81 jamek v okruhu 7 km
•    1 km od ubytování nejbližší hřiště
•    3 mistrovská a 2 veřejná hřiště v bezprostředním okolí

Registrujte se v dostatečném předstihu, abychom vám mohli zajistit trenéra!

více

Intenzivní jazykový kurz Business English pro firmy

vloženo: 29. 3. 2010, 11:49

Potřebujete, aby se vaši zaměstnanci rychle zdokonalili v angličtině, a mohli tak vaši společnost lépe prezentovat před zahraničními klienty či partnery? Chcete rozšířit spolupráci se zahraničím, ale bohužel nejste jazykově vybaveni? Na našem intenzivním víkendovém jazykovém kurzu spojeném s relaxací si vy i vaši spolupracovníci rychle a efektivně doplníte chybějící znalosti z obecné angličtiny a Business English a rozvinete svůj firemní potenciál.    

více

A week with Czech language

vloženo: 29. 3. 2010, 11:42

Do you need to improve your Czech, to acquire new language skills and gain confidence? Are you a pre-intermediate student interested in an intensive Czech language course? Then come with us and enjoy a great opportunity to deepen your Czech language skills with experienced Czech-native teachers and spend one week in wonderful South Bohemian countryside!

více

Angličtina v České Kanadě pro rodiče s dětmi

vloženo: 29. 3. 2010, 11:13

Potřebujete se rychle zlepšit v angličtině, ale nemáte nikoho, kdy by Vám pohlídal dítě? Právě pro vás jsme připravili týdenní jazykový kurz s bezplatným hlídáním během výuky. Zatímco vy se budete vzdělávat, váš potomek se pobaví ve společnosti stejně starých kamarádů. A zbytek dne is můžete společně užívat v naší finské sauně, na výletech, procházkách v nádherné okolní přírodě nebo v nedalekém wellness centru. Také si můžete připlatit za masáž či astrologickou konzultaci. Přijeďte si na Blanko zvýšit kvalifikaci! Přihlašte se co nejdříve, kapacita penzionu je omezená.

více

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Vážení hosté, nabízíme možnost zakoupení vánočního poukazu pro Vaše blízké pod stromeček.


Budeme se na Vás těšit  na Blanku. 

731 506 604

info@blanko.cz