Silvestr na Blanku

vloženo: 24. 9. 2017, 11:41

Nabízíme exkluzivní možnost pronájmu celého penzionu pro skupinu max 30 osob na Silvestrovský termín tohoto roku. Nejmenší možný počet osob je 20. Pobyt na 4 noci (případně 5 nocí od 27.12. - 1 noc zdarma). Pobyt lze objednat bez jídla, se snídaní i polopenzí. 

více

Romantický milenecký balíček pro 2 osoby/2noci

vloženo: 3. 12. 2012, 13:36

Milenecký balíček pro 2 osoby na 2 noci včetně polopenze (snídaně na pokoj a večeře při svíčkách na pokoji nebo v jídelně dle přání hostů). Cena zahrnuje poplatky obci, masáže (1/2 hodiny/osoba), 1 hodina aromasauny.

více

Jarně - podzimní 3-denní (2noci) cyklistický balíček se slevou 30%

vloženo: 3. 12. 2012, 0:00

Sleva 30% na balíček pro cykloturisty (2osoby) ve dvoulůžkových pokojích ve vile. Cena zahrnuje vydatné bufetové snídaně včetně cereálií, jogurtů a ovoce a lehké večeře pro sportovce. 1 hodinu masáže (1/2 hodiny/osoba). Sleva na využití aromasauny 20%.

více

Romantický wellness pobyt pro 2

vloženo: 12. 11. 2010, 13:09

Chcete si užít příjemný a relaxační pobyt s Vaší polovičkou? Máme pro Vás super nabídku na wellness pobyt pro 2.Zažijete odpočinek při příjemné havajské masáži, užijete si romantické večeře při svíčkách nebo budete relaxovat v aromatické sauně.

více

Dárkový balíček, kterým určitě potěšíte své zaměstnance

vloženo: 31. 8. 2010, 19:47

Nikdy není pozdě potěšit své kolegy nějakým pěkným dárkem. A co teprve nyní, když je to tak výhodné. Penzion Blanko přichází se zvýhodněnou nabídkou relaxačních dárkových balíčků pro firmy. Benefity už dávno nejsou jen stravenky. Informujte se u nás o možnosti výhodných daňových odpočtů.

více

Cesta z města aneb firemní nabídky

vloženo: 31. 8. 2010, 19:39

Myslíte někdy na to, jaké by to bylo, zabouchnout za sebou dveře kanceláře a prchnout z města, věčného hluku a shonu? Ale jak je to obvykle nesnadné? Co by si bez vás kolegové, klienti a podřízení počali…?

A co tak si to zkusit nanečisto? A třeba vzít kolegy či klienty s sebou? Vyvětrat se na čerstvém vzduchu, probrat strategické cíle, ujasnit si další směřování firmy? S odstupem, s nadhledem… 

více

Golf v České Kanadě (pokročilí)

vloženo: 26. 5. 2010, 17:52

Penzion Blanko je díky své poloze přímo v srdci golfové lokality Heart of Golf ideálním výchozím bodem pro výpravy za skvělými odpaly:

•    81 jamek v okruhu 7 km
•    1 km od ubytování nejbližší hřiště
•    3 mistrovská a 2 veřejná hřiště v bezprostředním okolí

Registrujte se v dostatečném předstihu, abychom vám mohli zajistit trenéra!

více

Intenzivní jazykový kurz Business English pro firmy

vloženo: 29. 3. 2010, 11:49

Potřebujete, aby se vaši zaměstnanci rychle zdokonalili v angličtině, a mohli tak vaši společnost lépe prezentovat před zahraničními klienty či partnery? Chcete rozšířit spolupráci se zahraničím, ale bohužel nejste jazykově vybaveni? Na našem intenzivním víkendovém jazykovém kurzu spojeném s relaxací si vy i vaši spolupracovníci rychle a efektivně doplníte chybějící znalosti z obecné angličtiny a Business English a rozvinete svůj firemní potenciál.    

více

A week with Czech language

vloženo: 29. 3. 2010, 11:42

Do you need to improve your Czech, to acquire new language skills and gain confidence? Are you a pre-intermediate student interested in an intensive Czech language course? Then come with us and enjoy a great opportunity to deepen your Czech language skills with experienced Czech-native teachers and spend one week in wonderful South Bohemian countryside!

více

Angličtina v České Kanadě pro rodiče s dětmi

vloženo: 29. 3. 2010, 11:13

Potřebujete se rychle zlepšit v angličtině, ale nemáte nikoho, kdy by Vám pohlídal dítě? Právě pro vás jsme připravili týdenní jazykový kurz s bezplatným hlídáním během výuky. Zatímco vy se budete vzdělávat, váš potomek se pobaví ve společnosti stejně starých kamarádů. A zbytek dne is můžete společně užívat v naší finské sauně, na výletech, procházkách v nádherné okolní přírodě nebo v nedalekém wellness centru. Také si můžete připlatit za masáž či astrologickou konzultaci. Přijeďte si na Blanko zvýšit kvalifikaci! Přihlašte se co nejdříve, kapacita penzionu je omezená.

více

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Sezona nám nekončí!!!! Máme volné poslední termíny o víkendech v říjnu. Zavolejte či napište, rádi vám připravíme kalkulaci.

Budeme se na Vás těšit  na Blanku. 
731 506 604

info@blanko.cz