Skvělá káva na Blanku

vloženo: 11. 7. 2017, 20:28

Na tuto sezonu jsme pro vás připravili příjemné překvapení. Nový kávovar Simonelli Nuovo v kombinaci s pečlivě vybranou kávou přímo z pražírny se Vám postarají o skvělý zážitek z kvalitní kávy mnoha druhů. Přijďte třeba jen posedět u kávy a dezertu na naši zahradu při procházce okolo.

Domácí mazlíčci

vloženo: 1. 12. 2016, 7:45

Vážení hosté,

s přihlédnutím k hygienickým a technickým problémům není nadále možné zajistit pobyt s domácími mazlíčky. Tedy pro následující sezony 2017 již není možný pobyt s domácími mazlíčky.


Děkujeme za pochopení

Zapůjčení kol a elektrokol

vloženo: 13. 6. 2016, 8:11

Vážení hosté,

ve spolupráci s cyklosportem Kuňkal z Dačic jsme pro vás připravili možnost zapůjčení nejen klasických kol všech velikostí a typů, ale také elektrokol s velkým dojezdem. Neváhejte se na nás obrátit s dotazem a případnou kalkulací ceny.

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Sezona nám nekončí!!!! Máme volné poslední termíny o víkendech v říjnu. Zavolejte či napište, rádi vám připravíme kalkulaci.

Budeme se na Vás těšit  na Blanku. 
731 506 604

info@blanko.cz