Matrace

vloženo: 5. 2. 2021, 10:48

Nové matrace od firmy Materasso dorazily! Jsou téměř dvakrát vyšší než matrace původní. Náhled matrací ve fotogalerii :) 

PF 2021

vloženo: 16. 12. 2020, 11:46

Vánoční přání 

40-pf Blanko_mens_i__1.jpeg

Vyjádření k současné situaci

vloženo: 23. 4. 2020, 14:45

Vážení hosté,

vzhledem k současné situaci, která opravdu není příznivá, jsme nuceni ponechat náš penzion stále uzavřený. Doufáme ve zlepšení situace a znovuotevření 8. června.


Rezervované pobyty do tohoto termínu neodkladně a přednostně řešíme. Tímto bychom Vám rádi poděkovali za trpělivost a vstřícnost. Na základě přesunů pobytů se letní měsíce plní rychleji než obvykle a proto v případě zájmu o ubytování v letní sezóně nás neváhejte včas kontaktovat. 


Stále pevně věříme, že letní sezóna a následně podzimní sezóna nejsou (i přes některá opatření) v ohrožení a my se s Vámi opět shledáme na Blanku.

Momentální uzavření využíváme k opravám a zvelebování pokojů a zahrady.


Společně to zvládneme :)

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Vážení hosté,

 

nově nás naleznete i na Instagramu (@penzion_blanko), kde naleznete foto okolí, tipy na výlety a mnoho dalšího. 


I v této nepříznivé době nespíme a stále vymýšlíme nové renovace. Myslím, že se v nadcházející sezóně máte na co těšit :). 

 

 

V případě zájmu nás kontaktujte:

731 506 604

info@blanko.cz