Romantika v divočině

Hledáte komfortní a cenově dostupné ubytování se stravováním v nádherné přírodě jižních Čech v lokalitě Česká Kanada? Už nehledejte… Náš rodinný penzion v srdci České Kanady poblíž Nové Bystřice je ideálním místem pro vaši dovolenou, ať už toužíte po romantickém wellness víkendu ve dvou, aktivní dovolené na golfu, kolech či běžkách nebo pouhé relaxaci s dětmi či přáteli v příjemné atmosféře našeho penzionu. Vaříme z místních surovin domácí stravu bez polotovarů.

Proč penzion Blanko?

 • První a jediný certifikovaný penzion *** na Novobystřicku
 • Nové komfortní vybavení
 • Snídaně v ceně ubytování
 • WiFi zdarma
 • Apartmány s kuchyňkami
 • Wellness (sauna, masáže, …)
 • Domácí kuchyně
 • Bezplatné parkoviště v areálu
 • Dětské hřiště, týpí, trampolína
 • Nekuřácký penzion

Potěší vás naše útulné, moderně zařízené a čistotou vonící pokoje s pohodlnými postelemi, vlastní koupelnou s WC a bezplatným Wifi připojením. Vedle pokojů nabízíme také ubytování v apartmánech a studiích, které navíc disponují vybaveným kuchyňským koutem a TV. Pro hendikepované osoby je připraven bezbariérový pokoj. Mimochodem, prostory penzionu jsou výhradně nekuřácké, naše obsluha je vždy milá a ochotná a v areálu je k dispozici bezplatné parkoviště.
Nadchnou vás také bohaté bufetové snídaně (nechybí cereálie ani mléčné výrobky) a možnost polopenze. U nás si pochutnáte, ať už máte rádi domácí houskové knedlíky a vydatné omáčky, regionální rybí speciality, čerstvé saláty nebo odlehčená vegetariánská jídla. Polotovary ani přesmažený tuk nemají v naší kuchyni místo a dětské porce jsou levnější.

Rodiče s dětmi se u nás budou cítit jako v bavlnce. Děti se pobaví na pískovišti nebo na dětském hřišti.

Náš rodinný penzion navíc obklopuje nádherný lesopark s ohništěm, hřištěm a týpím, který přímo vybízí k poznávání, hrám a výpravám za dobrodružstvím (vybavení vám zapůjčíme na vyžádání). Můžete se tu ponořit do příjemně teplé a čisté vody rybníku Blanko, která láká k relaxaci a díky obsahu rašeliny blahodárně působí na pleť. A pokud budete mít chuť, můžete vyzkoušet také naši novou finskou saunu!

To vše jen dvě hodiny cesty autem z Prahy, Brna či Vídně. U nás se vám bude líbit.

Výhodné balíčky

Zlevněné pobyty v pracovní dny

vloženo: 1. 4. 2018, 12:51

V mimisezoně jsme pro vás připravili speciální tarif na pobyt v pracovní dny, tedy od neděle do čtvrtka, kdy vám bude počítána sleva 15% z ceny ubytování. Na golf, na kola či jen na procházku do přírody, v týdnu, kdy není všude okolo mnoho turistů, můžete využít této slevové nabídky. Obraťte se na nás, rádi vám připravíme kalkulaci pobytu.

více

Ubytování Česká Kanada

Česká Kanada se nachází v jižní části Jižních Čech mezi městy Nová Bystřice a Slovnice. Právě pro přírodní charakter krajiny, početné vodní hladiny a rozsáhlé lesní komplexy, i pro poněkud sychravější podnebný ráz, je tato oblast nazývána Českou Kanadou. Od roku 1994 je Česká Kanada chráněným územím, které má rozlohu 283 km²

Ubytování Nová Bystřice

Nová Bystřice je obec s pěkným náměstím s několika restauracemi a obchody. V nové Bystřici naleznete také bankomat, informační středisko, cykloservis, tenisové hřiště, volejbalové hřiště a golfové hřiště.

Některé zajímavosti a památky z okolí Nové Bystřice:

 • zámek ze 13. století
 • kostel sv. Petra a Pavla z poloviny 14. stol.
 • kostel sv. Kateřiny
 • morový sloup z r. 1676 se sochou Nejsvětější Trojice
 • kašna se sochou sv. Lukáše na náměstí

Ubytování Jižní Čechy

Jižní Čechy jso známé svou krajinou posetou řadou rybníků a malebných vesnic, která nabízí ideální podmínky pro peší turistiku nebo cykloturistiku. Kdo přijede za historickými památkami, pochopí, jak osvícené a bohaté musely být šlechtické rody a jak vynikající umělci a řemeslníci zde žili. Zanechali zde totiž budoucím generacím nespočet kulturně historických památek jako doklad bohaté a mnohotvárné historie - starobylá města, plná života a kultury, majestátné gotické kostely, zasněné renesanční zámky, kláštery, památky lidového stavitelství, zajímavé technické stavby včetně důmyslných rybničních systémů.

Objednat ubytování v penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Objednat ubytování Tisknout stránku - penzion Česká Kanada, penzion Nová Bystřice, ubytování Česká Kanada, ubytování Jižní Čechy Tisknout stránku

Vítejte na našich stránkách!

Vážení hosté,

 

nově nás naleznete i na Instagramu (@penzion_blanko), kde naleznete foto okolí, tipy na výlety a mnoho dalšího. 


I v této nepříznivé době nespíme a stále vymýšlíme nové renovace. Myslím, že se v nadcházející sezóně máte na co těšit :). 

 

 

V případě zájmu nás kontaktujte:

731 506 604

info@blanko.cz